Hizmetlerimiz

Yolcu Taşıma

Antalya Star korsan taksi her tür ulaşım ihtiyacınızda sizlere hizmet etmekten onur duyacaktır. Antalya korsan taksi başlığı altında Türkiye’nin her yerine konforlu taksi hizmeti sunuyoruz. Antalya Star korsan taksiyi 7/24 arayabilirsiniz.

Havalimanı Transfer

Havalimanı transfer, yolcu karşılama gibi isteklerinizi her zaman Star korsan taksiye ileterek araç isteğinde bulanabilirsiniz. Antalya havalimanına en uygun fiyatlardan yolcu taşımacılığı yapıyoruz.

Bekleme Ücreti Almıyoruz

Antalya Star korsan taksi kısa süreli beklemelerde asla bekleme ücreti almaz. İşlerinizi kolayca halletmeniz için sürücülerimiz her zaman sizlere karşı hassas davranır ve davranacaktır.

Pet Şhop Taksi Hizmeti

Antalya korsan taksi ile evcil hayvanlarınızı da güvenle taşıtabilirsiniz. Can dostlarınız yolculuğunuz boyunca sizinle birlikte yolculuk yapar. Evcil hayvan taşıma hizmetimizden bizi arayarak faydalanabilirsiniz.

Siz ve Sevdikleriniz Hep Güvende

Taksilerimizin hepsi tam donanımlı araçlardır. Yol tutuşu sağlamdır ve düzenli bakımları yapılmaktadır. Bu nedenle yapacağınız tüm yolculuklarda içiniz hep rahat olsun.

Antalya Star Korsa Taksi

En hesaplı Taksi Hizmeti

Kalitemizle, fiyatlarımızla ve alt yapımızla her zaman iddialıyız. Vip kalitesinde taksi hizmetini daima ucuza alın.

Size Özel Ayrıcalıklı Taksi

Star Korsan Taksi

AntalyaStar Korsan Taksi

Çok Seçenekli Taksi

Her tür seyahat için uygun özel araçlarımız sizlerin isteği doğrultusunda adresinize yönlendirilir. Binek, doblo ve gurup yolcuları için özel taksiler emrinizde.

İstediğiniz Her Yere Hızlıca Ulaşın

Antalya’dan bu güzel yurdun her noktasına hızlı ve güvenli ulaşın. En zorlu koşullarda dahi durmaksızın yollardayız.

Bizimle Yolunuz Açık Olsun

Antalya Star korsan taksi uzun yılların vermiş olduğu sektör deneyim ve tecrübesiyle sizler hizmet sağlar. Sizlerin memnuniyeti bize her zaman ilham kaynağı ve güç olmuştur. Bizimle yolunuz hep açık olur.

Star Korsan Taksi Farkını Deneyimleyin…

Sizin İçin Yollardayız

Antalya korsan taksi tüm ilçe ve semtlerde sizin için yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Gideceğiniz mesafeyi en uygun fiyatla ve en güvenli şekilde kat etmeniz için gerekli her kolaylığı sağlıyoruz.

Antalya Star korsan taksi 365 gün boyunca kesintisiz taksi hizmeti sunar. Bizler siz istedikçe hep sizin için yollarda olacağız. Bizi aramaktan çekinmeyin. ister arayın ster mesaj atın. Taksiniz dakikalar içinde bulunduğunuz konumda olacaktır.

Antalya Korsan Taksi Sizin İçin Yollarda

Bu Güzel Şehire Star Taksi Yakışır

Antalya Star Korsan taksi bu güzel şehrin her noktasını en ayrıntısına kadar bilir. Şehrin tüm güzelliklerini yolcularıyla paylaşır. Yerli ve yabancı turistlerin en sevdiği taksi markası olmak bizi her zaman onurlandırıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez